O nas


Od samego początku istnienia budowaliśmy grupę zadowolonych klientów. Od 2009 roku rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z producentami najlepszych jakościowo gadżetów, dzięki czemu możemy zaproponować Twojej firmie najlepsze gadżety po najlepszych cenach. Serwis na którym jesteś ma ułatwić wyszukiwanie, wybieranie i zamawianie produktów.


Upominki związane z działalnością firmy to dzisiaj nieodłączny element dobrego wizerunku i reklamy. Sukces każdego przedsięwzięcia tkwi w szczegółach, a niewątpliwe takimi szczegółami są nasze kreatywne gadżety. Zaakcentuj miło spotkanie szkoleniowe lub biznesowe wręczając drobny upominek.


Pragniemy dostarczać Twojej firmie gadżety najwyższej jakości dzięki współpracy z najlepszymi międzynarodowymi markami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy umieszczenie dowolnego logo czy grafiki zgodnie z najnowszymi technikami znakowania. Oprócz tego, nasi graficy mogą stworzyć projekt, który spełni Twoje największe oczekiwania.


Dzięki rozwojowi firmy nasz serwis przeszedł gruntowną modernizację w związku z czym sklep jest w pełni zautomatyzowany. Od wyboru produktu do jego zakupu może dzielić Cię tylko kilka minut, a w razie jakikichkolwiek wątpliwości, postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje pytania.


Więcej o samej firmie, można dowiedzieć się ze strony firmowej www.pracowniakreatywna.pl na którą serdecznie zapraszamy.


Dlaczego kreatywnegadzety.pl?


  • Wysoka jakość produktów
  • Najnowsze techniki znakowania
  • Duzy wybór arykułów
  • Szybki czas realizacji zamówienia
  • Realizacja indywidualnych projektów

Obsługiwane płatności

Regulacje dotyczące plików cookies

Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa plików Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, pliki będą zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.